KPP Ostrzeszów

Ważne linki

Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Child Alert
Policjant, który mi pomógł

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek na drodze powiatowej

  Najprawdopodobniej przyczyną wypadku drogowego było nie zachowanie wszelkich środków ostrożności podczas manewru wyprzedzania. W wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie ustalają dalsze okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia.

 2. Śmiertelne potrącenie rowerzysty

  W miejscowości Bukownica, na drodze wojewódzkiej nr W-449 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Wstępne ustalenia wykazały, że kierujący skodą octavią podczas manewru wyprzedzania pojazdu marki renault laguna doprowadził do potrącenia jadącego z przeciwnego kierunku rowerzysty. Kierujący jednośladem w wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu.

 3. Wypadek na "jedenastce"

  Do poważnego w skutkach wypadku drogowego z udziałem motoroweru oraz samochodu osobowego doszło w minioną niedzielę na krajowej "jedenastce". Okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

 4. Śmiertelny wypadek w miejscowości Komorów

  Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dziś w godzinach popołudniowych w miejscowości Komorów. To kolejna ofiara śmiertelna, która zginęła na drogach powiatu ostrzeszowskiego.

 5. Kolejne zatrzymane prawa jazdy za przekroczenie prędkości

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali uprawnienia do kierowania oraz ukarali karą grzywny dwóch kierujących, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość.

 6. Dozór Policji za uszkodzenie ciała

  Prokurator Rejonowy w Ostrzeszowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 24-latka, który bez powodu zaatakował wychodzącego ze sklepu klienta. Pokrzywdzony doznał obrażeń nosa oraz ręki.

 7. Podejrzani o posiadanie i zażywanie narkotyków

  Ostrzeszowscy dzielnicowi zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie przy sobie narkotyków w postaci marihuany. Ponadto mundurowi w miejscu zamieszkania u jednego ze sprawców, ujawnili alco-sensor pochodzący z przestępstwa.

 8. 25-latek zatrzymany z narkotykami

  Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Sprawcy grozi kara do trzech lat więzienia.

 9. Wypadek w Czajkowie

  W minioną niedzielę w godzinach porannych doszło do wypadku drogowego w miejscowości Czajków, w wyniku którego doszczętnie spłonął samochód osobowy. Trwają czynności w tej sprawie.

 10. Kolizja w Siedlikowie

  Nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji drogowej, do której doszło w miejscowości Siedlików. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. Sprawczyni policjanci zatrzymali prawo jazdy oraz skierują przeciwko niej wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie.