KPP Ostrzeszów

Ważne linki

Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Child Alert
Policjant, który mi pomógł
„Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”

Najczęściej czytane

 1. Wracając ze służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego

  Dzięki podjętej przez funkcjonariusza wracającego ze służby interwencji, udało się zatrzymać mężczyznę, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

 2. Dachowanie pojazdu

  Niesprzyjające warunki pogodowe oraz niedostosowanie do nich prędkości jazdy przez kierujących są w okresie zimowym częstą przyczyną zdarzeń drogowych. Apelujemy o ostrożność na drodze, zwłaszcza w godzinach porannych.

 3. Przedświąteczna sobota pod znakiem kolizji

  Okres przedświąteczny to czas wzmożonego ruchu. Apelujemy do kierowców o "zdjęcie nogi z gazu", co w wielu przypadkach pozwoli uniknąć zdarzeń na drodze.

 4. Podsumowanie sylwestrowego weekendu

  Miniony weekend minął dość spokojnie na terenie działania ostrzeszowskiej komendy. Odnotowano m. in. 4 kolizje, 10 interwencji domowych oraz zatrzymano 2 nietrzeźwych kierujących.

 5. Posterunek w Mikstacie otwarty

  Kierownicy nowo powstałych Posterunków w Mikstacie, Bralinie i Opatowie odebrali do nich klucze z rąk ministra Mariusza Błaszczaka.

 6. Piątkowe zdarzenia drogowe

  Do czterech zdarzeń drogowych doszło w miniony piątek na drogach naszego powiatu. Policja apeluje o rozwagę i ostrożność.

 7. Zatrzymano sprawców kradzieży z włamaniem do plebani

  Kradzieży z włamaniem do plebanii miała miejsce w miesiącu wrześniu minionego roku. Sprawców przestępstwa zatrzymano dzięki wspólnym działaniom funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie oraz Gnieźnie.

 8. Nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków

  Kierujący samochodem marki Audi na skutek niedostosowania prędkości jazdy do warunków panujących na drodze doprowadził do zderzenia z innym pojazdem. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

 9. "Zderzyli się" lusterkami

  Mandatami karnymi zostali ukarani uczestnicy zdarzenia, którzy podczas wymijania pojazdów zderzyli się lusterkami.

 10. Usłyszał zarzut udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom

  Do dyspozycji prokuratora został zatrzymany mężczyzna, który wręczył korzyść majątkową policjantom ostrzeszowskiej drogówki.