Uderzył w zaparkowany samochód - Nietrzeźwi na drogach - KPP Ostrzeszów

Nietrzeźwi na drogach

Uderzył w zaparkowany samochód

Kierujący samochodem marki audi a4, włączając się do ruchu uderzył w prawidłowo zaparkowany samochód marki renault trafik. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Z uwagi na wyczuwalną woń alkoholu od sprawcy, pobrano od niego krew do badania. Policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie.

W minioną środę (04.10.2017r.) po godzinie 11:30, dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że w Grabowie nad Prosną przy ul. A. Mickiewicza kierujący pojazdem marki audi a4 uderzył w zaparkowany samochód, a nastepnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Ponadto zgłaszająca osoba oświadczyła, że sprawca najprawdopodobniej jest pod wpływem alkoholu.

Skierowani policjanci na miejsce ustalili, że samochodem marki audi kierował 47-letni mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną. Mężczyzna włączając się do ruchu uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki renault trafic. Podczas czynności policjanci od mężczyzny wyczuli wyraźną woń alkoholu, w związku z powyższym od sprawcy pobrano krew do badania na zawartość alkoholu.

W przedmiotowej sprawie prowadzone jest dalsze postępowanie.