Nie tylko służbowo

II Turniej Piłki Nożnej Komend Powiatowych Policji o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ostrzeszów

W minioną sobotę 09 maja 2015r. na Orliku przy ul. Łąkowej odbył się już II Turniej Piłki Nożnej Komend Powiatowych Policji o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ostrzeszów zorganizowany przez ostrzeszowskich policjantów. W rozgrywkach uczestniczyło sześć drużyn reprezentowanych przez ościenne jednostki Policji z dwóch województw: tj. z województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego.

dsc_0637Turniejpodobnie jak w ubiegłym roku odbył się na Orliku Gimnazjum nr 1 i SzkołyPodstawowej nr 1 w Ostrzeszowie przy ul. Łąkowej. Na zaproszeniegospodarzy do wzięcia udziału w grze odpowiedziało pięć drużynreprezentujących ościenne jednostki Policji, tj.: Komendę Powiatową Policji w Pleszewie, Komendę MiejskąPolicji w Kaliszu, Komendę Powiatową Policji w OstrowieWielkopolskim, Komendę Powiatową Policji w Kępnie oraz Komendę Powiatową Policji wOleśnicy.

Rozgrywki meczowe rozpoczął Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie nadkomisarz Jerzy Kupaj, który podziękował wszystkim drużynom za chęć spotkania się i wzięcia udziału w tej imprezie.

Porozlosowaniu wspólnych rozgrywek, drużyny rozpoczęły między sobązaciętą walkę. Czas jednego meczu trwał dwa razy po 10 minut.Spotkanie niewątpliwie przyniosło wiele emocji, z kolei walcząceze sobą jednostki ostatecznie zajęły miejsca:

Imiejsce – Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy

IImiejsce – Komenda Miejska Policji w Kaliszu

IIImiejsce – Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wlkp.

IVmiejsce – Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie

Vmiejsce – Komenda Powiatowa Policji w Pleszewie

VImiejsce – Komenda Powiatowa Policji w Kępnie

Wuroczystym zakończeniu II TurniejuPiłki Nożnej Komend Powiatowych Policji o Puchar Burmistrza Miastai Gminy Ostrzeszów udziałwziął Burmistrz Miasta I Gminy w Ostrzeszowie Mariusz Witek, który pogratulował zawodnikom dobrej gry oraz zdobytychmiejsc, następnie razem z Zastępcą Komendanta wręczył puchary i dyplomy poszczególnymdrużynom.

Dziękujemy za udział i gratulujemy!

dsc_0452dsc_0692dsc_0662dsc_0074dsc_0637dsc_0702dsc_0086dsc_0715dsc_0232dsc_0271dsc_0119dsc_0079dsc_0672dsc_0051dsc_0038dsc_0082dsc_0128dsc_0264