Policjanci proszą świadków o kontakt - Komunikaty - KPP Ostrzeszów

Komunikaty

Policjanci proszą świadków o kontakt

Data publikacji 31.07.2017

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie wykroczenia drogowego, do którego doszło W Ostrzeszowie przy ul. Bocznej. Świadków oraz osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy zdarzenia proszone są o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27, lub telefonicznie pod numerem 62 237-42-33.

Wstępne ustalenia wykazały, że: w dniu 22 lipca 2017r. w godzinach 10:30-10:45 w Ostrzeszowie przy ul. Bocznej, teren parkingu publicznego przy targowisku miejskim, nieustalony sprawca kierując nieustalonym pojazdem oraz w nieustalonych jak dotąd okolicznościach najechał na zaparkowany pojazd marki Audi A3 koloru srebrnego powodując zarysowania powłoki lakierniczej. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Świadkowie zdarzenia oraz osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego wykroczenia proszeni są o kontakt osobisty z Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27, biuro nr 11 lub telefonicznie pod numerem: 62-732-42-33.