Zatrzymany 42-latek poszukiwany listem gończym
42-letni mężczyzna poszukiwany na podstawie listu gończego zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego ostrzeszowskiej komendy.
12 czerwca br. o godzinie 11:05 policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali 42-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu ostrzeszowskiego, który był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Częstochowie.
Mężczyzna był poszukiwany do odbycia 14 dni pozbawienia wolności w związku z art. 178a § 1 Kodeksu karnego.
Po zatrzymaniu mężczyzna został doprowadzony do Aresztu Śledczego, w którym odbędzie zasądzoną karę.
Policjanci każdego dnia podejmują działania mające na celu odnalezienie i zatrzymanie osób ukrywających się przed organami ścigania. Skuteczna realizacja takich przedsięwzięć przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców oraz zapewnia prawidłowe wykonywanie orzeczeń sądowych.